Co odpiszesz od podatku w 2010?


Była zabawa, jest odpoczynek, zaraz zaczną się obowiązki. W 2010 r. podatek opłacający się będzie wolno obniżyć o wydatki na utrzymanie dzieci, internet, oszczędzanie w kasie mieszkaniowej, rehabilitację czy darowizny.

Małysz siódmy na mamucie. nadzwyczajny zwycięzca


Leć, Adam leć! - trzymaliśmy kciuki za polskiego skoczka w drugiej serii skoków w austriackim Bad Mitterndorf. Na mamuciej skoczni "Orzeł z Wisły" rzeczywiście leciał i leciał - oddał dwa równe skoki i zajął dobrą, siódmą pozycję. Najdalej i najdłużej w powietrzu utrzymywał się jednak nieoczekiwany zwycięzca konkursu - Słoweniec Robert Kranjec, który najprzód wylądował na 195 metrze, a nadal pobił barierę 200 m.

lewa strona donosi do prokuratury na Kaczyńskiego i Kamińskiego


delegat Lewicy Krzysztof Matyjaszczyk złożył do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa dzięki prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego i b. szefa CBA Mariusza Kamińskiego. Zdaniem gra polityczna nie dopełnili oni swoich obowiązków, w wyniku czego CBA dzięki ponad rok działało bezprawnie.

pachnidło o zapachu Anglii


portal internetowy VisitEngland wydał 8500 funtów na stworzenie perfum o zapachu… Anglii.

Expo niesie zupa plony


- W ramach misji gospodarczych związanych z polską wystawą na EXPO w Szanghaju odbyło się ok. 400 spotkań pomiędzy polskimi i chińskimi firmami, jest okazja na pierwsze umowy - powiedziała stary PARP Bożena Lublińska-Kasprzak. W sobotę na targach odbywał się polski dzień.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>