znakomity skrzypek zagrał dla znakomitej publiczności


- Kraj nad Wisłą widzowie jest jedną z najlepszych. Tu docenia się muzykę - komplementuje nas Joshua Bell. Sławnego amerykańskiego skrzypka polscy wielbiciele mogli usłyszeć w środę w czasie koncertu na materia Muzeum Historii Żydów Polskich.

Boeing 737 spadł do morza


kilka minut po starcie z lotniska w Bejrucie samolot stosowny do etiopskich linii lotniczych spadł do Morza Śródziemnego - informują światowe agencje. Do katastrofy doszło w pierwszy dzień tygodnia w nocy. Na pokładzie maszyny było 82 pasażerów, w większości obywateli Libanu i Etiopii.

Wypłaty z konta A. Przewoźnika. "To nie byli żołnierze OMON-u"


- Nie chodziło o funkcjonariuszy OMON-u, niemniej jednak o funkcjonariuszy jednej z innych formacji, które znajdowały się na miejscu katastrofy w Smoleńsku - powiedział rzecznik rządu Paweł Graś, prostując wcześniejsze informacje dotyczące kradzieży pieniędzy z konta Andrzeja Przewoźnika.

Zatrzymany za szantażowanie wojewody


Opolscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o próby szantażowania znanej w Opolu osoby publicznej. nieoficjalnie ze źródeł policyjnych wiadomo, że aresztowany w Krakowie 24-letni mężczyzna próbował szantażować wojewodę opolskiego, Ryszarda Wilczyńskiego.

31 chce być w zarządzie TVP


walka Telewizję Polską apiać w pełni. Aż 31 osób wystartowało w konkursie na członków zarządu TVP. Rada Nadzorcza nie chce zdradzić ich nazwisk, ale według nieoficjalnych informacji prasowych, wielu kandydatów to byli dyrektorzy, członkowie zarządu lub Rady Nadzorczej telewizji. nowy zwierzchnictwo powołany zostanie pod koniec listopada.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>