Przedszkole nie za zasługi


Lechistan jest na szarym końcu Europy, jeśli chodzi o dostępność przedszkoli - alarmuje w najnowszym raporcie Europejska sieć Informacji o Edukacji "Eurydice". w ciągu gdy w większości państw UE do przedszkoli chodzi rzędu 80 proc. dzieci, u nas mniej niż połowa, pisze "Dziennik".

"Na wojnie wszyscy strzelają, niektórzy mają szczęście, inni nie"


- Na wojnie jest tak, że wszyscy strzelają. Niektórzy mają szczęście, a niektórzy nie. Kwestie błędów dowódczych są nieco do rozważania przy użyciu samych dowódców. Takie rozważania powinno się było toczyć zanim wysłaniem wojsk do Afganistanu, a nie w trakcie trwania misji - mówił w TVN24 marszałek Sejmu Bronisław Komorowski.

casus na krajowej 22, droga zablokowana


Trzy samochody zderzyły się na drodze krajowej nr 22 w pobliżu Kołczyna w Lubuskiem. marszruta jest zablokowana - poinformowała Dorota Dąbrowska z zespołu prasowego lubuskiej policji.

egzamin dojrzałości z języka angielskiego


Maturzyści, którzy wybrali dyskurs angielski, przystąpią w czwartek do egzaminu z tego przedmiotu. plus minus godz. 14 opublikujemy arkusze z zadaniami tudzież zaproponowane przez naszych specjalistów, nieoficjalne rozwiązania.

Polska udzieliła Mołdawii pożyczkę


W obecności premiera Donalda Tuska i szefa rządu Mołdawii Vlada Filata, w Warszawie została podpisana porozumienie o udzieleniu przy użyciu Polskę pożyczki w kwocie 15 milionów dolarów na posiłki budżetowe Mołdawii.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>