"Domagał się seksu dziesięć razy dziennie"


Kłopotów byłego gwiazdora reprezentacji Anglii, Paula Gascoigne'a ciąg dalszy. Właśnie światło dzienne ujrzał wywiad-rzeka w formie książki z byłą żoną piłkarza, Sheryl, który nosi tytuł "Udało mi się przetrwać z Gazzą". płeć nadobna w wywiadzie dla angielskiej bulwarówki, "News of the World" ujawniła nieco pikantnych szczegółów z ich małżeńskiego pożycia.

"Cristiano Ronaldo nie był dla nas priorytetem"


Cristiano Ronaldo nie był priorytetowym celem transferowym Manchesteru United w 2003 roku - przyznał sir Alex Ferguson. Menedżer wyjaśnił, że "Czerwone Diabły" sięgnęły po Portugalczyka dopiero wtedy, gdy w ostatniej chwili z przenosin na Old Trafford zrezygnował słynny Brazylijczyk Ronaldinho.

Porażka Nottingham Forest, 55 minut Polaka


Nottingham Forest przegrał na własnym stadionie 0:1 (0:0) z West Bromwich Albion. Do 55. minuty w drużynie gospodarzy występował własny piłkarz wypożyczony z Polonii Warszawa - Radosław Majewski.

Klub Ekstraklasy na miarę w szkoleniu młodzieży


Lechia Gdańsk jak w szkoleniu młodzieży: Unton, Matuk, Puszkarz, czy w ostatnim czasie Kalkowski albo Brede. Wszyscy oni jeszcze ostatnio biegali w barwach Lechii po boisku, a dziś szkolą w gdańskim klubie młodzież. - Kiedyś to oni poświęcali się dla klubu, a obecnie klub przywiązuje się do nich - tłumaczy Tomasz Borkowski, trener rezerw Lechii i zespołu Młodej Ekstraklasy.

Dziś prawdziwych egzekutorów już nie ma


Rzut wolny jak projekcja karny? Nie w lidze polskiej. Tu prawdziwych egzekutorów już nie ma. Gole zdobyte bezpośrednio ze stałych fragmentów gry to rzadkość, a bramkę z wolnego Tomasza Brzyskiego przeciwko Cracovii należy traktować jako wyjątek od reguły.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>