"Cały faktyczność jest zwariowany, ale u nas jest centrala!"


program "Szkło Kontaktowe" kończy pięć lat. - Jesteśmy dużą poradnią zdrowia psychicznego - podsumowuje działanie programu jeden z jego prowadzących, Marek Przybylik. Nie byłoby acz "Szkła" bez jego widzów, którzy przysyłają SMS-y, e-maile i dzwonią, żeby razem pośmiać się z codziennych absurdów. Wybierz maksymalny SMS "Szkła kontaktowego".

Polański wygrywa w Berlinie


Wielki pomyślność Romana Polańskiego - jury w Berlinie przyznało mu Srebrnego Niedźwiedzia za reżyserię "Autora widmo". Lach ceremonię wręczenia nagród mógł obejrzeć atoli jedynie w telewizji, bo wciąż przebywa w areszcie domowym w swojej szwajcarskiej willi.

Golizna, współżycie i śmiech. alias o czym myśli 13-latek


"Hardkorowe wielbłądy!" - cieszy się 13-letni Flau na widok kopulujących zwierząt. Jest bohaterem kreskówki autorstwa duńskiego laureata Oscara Martina Strange-Hansena. twórca za rządowe pieniądze proszek dać do obejrzenia o czym myślą dzieci w wieku 10-13 lat. Wyniki dają do myślenia. W "Pinly&Flau" są latające fekalia, nagie 40-latki i kopulujące wielbłądy.

Nieletnia i niegrzeczna Angelina


Kusi, uwodzi, pręży się - a całokształt to na zdjęciach Harry'ego Langdona. Fotografie 15-letniej Angeliny Jolie trafiły tylko na aukcję "Profiles in History". Na niepomiernie odważną sesję nieletniej Angeliny zgodził się poprzednio prawie że dwudziestoma laty jej papa Jon Voight.

Seigner śpiewa i zapewnia, że "Roman jest szczęśliwy"


W niedzielę gościem specjalnym programu TVN "Tańca z gwiazdami", była Emmanuelle Seigner - francuska piosenkarka i żona Romana Polańskiego. W poniedziałek na antenie TVN24 wyemitowany zostanie wywiad z artystką. W rozmowie z dziennikarką TVN24 Dagmarą Kaczmarek Seigner wyznaje, że "Roman jest bardzo, nader szczęśliwy, że Polacy go wspierają".

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>