Kaskaderskie popisy Angeliny Jolie


Chodząca po gzymsie 12-piętrowego budynku i asekurowana przy pomocy liny. W najnowszym filmie akcji "Salt" Angelina Jolie wykonuje co niemiara kaskaderskich scen osobiście. Jak przyznaje, ma całkowite ufność do ekipy odpowiadającej za jej bezpieczeństwo i ze względu temu przypuszczalnie skoncentrować się na graniu.

19 czerwca ukazała się charytatywna płyta, która ma wesprzeć placówkę zajmującą się osobami niepełnosprawnymi. Na krążku można znaleźć utwory takich artystów, jak m.in. Kayah, Maciej Maleńczuk, Ania Wyszkoni, Tomasz Makowiecki, Sydney Polak, The Goodboys zaś Bisquit. Ze względu na "wadę techniczną" premiera płyty "Ania Movie" Ani Dąbrowskiej została przełożona. amerykański histrion Johnny Depp i serbski reżyser Emir Kusturica będą musieli nauczyć się hiszpańskiego do pracy przy filmie poświęconym postaci legendarnego przywódcy partyzantki chłopskiej w okresie rewolucji meksykańskiej z lat 1910-17, Pancho Villi.Dobiega końca najgłośniejszy tok w historii polskiej piłki nożnej. Jeden z głównych oskarżonych - Ryszard Forbrich ps. "Fryzjer" - napisze swoją biografię, która przeniesiona zostanie na duży ekran, zapowiada "Dziennik gazeta Prawna". To będą ogromnie głośne urodziny, jak na punkrockową imprezę przystało - 11 czerwca, w stołecznym Parku Sowińskiego, tort zdmuchnie całokształt Armia, hałasujący na tym łez padole już od 25 lat. W wilia ich święta udało nam się przekonać Tomasza Budzyńskiego, lidera grupy, na nieco słów podsumowania. robota "OMG" Ushera i Will.i.ama znalazł się na 1. miejscu brytyjskiej listy najpopularniejszych singli. utwór pochodzi z nowego albumu Ushera - "Raymond v. Raymond".

Chad Feehan, fabrykant thrillera o morderczym wielbicielu seksownej Mandy Lane, zakupił prawa do horroru "Twilight". blisko mylącego tytułu, powieść nie ma niemało wspólnego z hitem o nastoletnich wampirach.

Constance Zimmer i Kat Foster zagrają główne role w serialu "In Security". Gościnny występ Marcina Mrozińskiego, polskiego reprezentanta na Eurowizję, w Sarajewie w toku widowiska BH Eurosong 2010 wzbudził gorące komentarze fanów konkursu. Wokalista wydał specjalne oświadczenie, by rozwiać obawy zaniepokojonych sympatyków.

Gwiazda "M jak miłość" zagra w "Nowej", kryminalnym serialu TVP 2 - donosi "Fakt". drużyna TVN została wyróżniona w konkursie włości interes 2009, organizowanym z wykorzystaniem dziennik "Rzeczpospolita" w ramach rankingu spis 2000. TVN znalazł się w gronie najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw, które uzyskały najlepsze wyniki finansowe. Amerykański aktor Nicolas Cage został w sobotę mianowany ambasadorem dobrej woli w sąsiedztwie Biurze ONZ ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC). asystent generalny ONZ Ban Ki Mun przyznał też Cage'owi za działalność humanitarną nagrodę mieszkaniec Świata.God Is An Astronaut razem z supportującymi go zespołami Junius i The Butterfly Explosion już w bliźni weekend! Od 1 kwietnia można nabyć na DVD i Blu Ray jeden z najlepszych polskich filmów 2009 roku - "Dom zły" Wojciecha Smarzowskiego. 5 lat temu, 27 stycznia 2005 roku, w wypadku samochodowym zginął Paweł Berger, klawiszowiec grupy Dżem.

Magiczne wizje Gawlińskiego


dzień jutrzejszy (8 kwietnia), tylko na stronach INTERIA.PL, odbędzie się premiera teledysku do piosenki "Grzesznicy" zapowiadającej nowy solowy album Roberta Gawlińskiego.

EMI świętuje Rok Chopinowski


Wytwórnia EMI świętuje 200. rocznicę urodzin Fryderyka Chopina premierą trzech wydawnictw. Dwupłytowego albumu "Essential Chopin", wydawnictwem kolekcjonerskim 16 płyt "Chopin 200th Anniversary" i "100 Best Chopin".

OLIS: Zwycięzca "Mam talent!" znów maksymalny


Krążek zwycięzcy programu stacji TVN "Mam talent!", Marcina Wyrostka drugi raz z rzędu triumfuje na liście najchętniej kupowanych płyt w Polsce (OLIS). Na położenie drugie wskoczyła koncertowa płyta Andrzeja Piasecznego.

Brad Pitt wciąż zainteresowany Sherlockiem Holmesem


Nie ucichły plotki o zainteresowaniu Brada Pitta udziałem w kontynuacji filmu "Sherlock Holmes".

Zabronił synowi używać nazwiska


Gitarzysta Ritchie Blackmore renomowany jest z trudnego charakteru. Przekonał się o tym poniekąd syn byłego muzyka Deep Purple.